Komentator Inne

www.komentatoreuropa.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .
Nielegalny transport śmieci z Niemiec

/12.06.2018/ Jak informuje Nowa Trybuna Opolska nielegalny transport odpadów komunalnych, przewożonych przez polskiego przewoźnika z Niemiec do Polski, został zatrzymany kilka dni temu w Dąbrowie pod Niemodlinem. Transport zatrzymał policyjny patrol. Wezwani na miejsce inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego z Opola ustalili, że odpady zaklasyfikowane i opisane w dokumentach jako plastik, są w rzeczywistości odpadami komunalnymi, które zostały sprasowane aż w 54 paczki.
Podobno odpady miały trafić na nielegalne składowisko w Dąbrowie. W czasie kontroli miejsca składowania odpadów m.in. przez WIOŚ i policję dodatkowo ujawniono znajdujące się tam już nielegalnie składowane beczki z materiałami toksycznymi. Proceder ściągania śmieci do Polski nadal trwa i jest niebezpieczny dla środowiska i zdrowia nas wszystkich.


Źródło: www.nto.pl
reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.