Główna Archiwum Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Jeśli tego nie akceptujesz, nie korzystaj z tej strony.

ISSN 2299-1328

www.komentatoreuropa.pl

Gościom nie przeszkadzały ani minusowa temperatura, ani wysokie ceny. Trzeba było odstać swoje w długich kolejkach po grzaniec, chociaż mały kubeczek kosztował 15 złotych i więcej.  Do stolicy Dolnego Śląska przyjechali turyści z całego regionu, słychać też było język niemiecki i ukraiński.  Na fotografiach znalazło się to, co w piątek wieczorem działo się na wrocławskim jarmarku. Odwiedzającym nie przeszkadzały bynajmniej ceny, które płacili za chleb ze smalcem czy szaszłyki, a te do najniższych nie należały. Tłum gości był na otwarciu Jarmarku Bożonarodzeniowego we Wrocławiu wieczorem 18 listopada 2022.

Faktem jednak jest, że w dniu otwarcia cały Wrocław żył jarmarkiem. Poniżej zdjęcia.

Jedna z wielu atrakcji jarmarku w we Wrocławiu

Tłumy na otwarciu Jarmarku Bożonarodzeniowego we Wrocławiu - fotorelacja

(19.11.2022)Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu przeżywał w piątkowy wieczór najazd gości. Tłumy przelewały się po wrocławskim rynku. Wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy budzi skrajne emocje. Są tacy, co wręcz uwielbiają klimat wrocławskiego jarmarku, a nawet specjalnie pokonują kilkadziesiąt kilometrów, żeby napić się grzanego wina. Ale jest i druga grupa, tych którzy negują potrzebę jaralrku i świadomie bojkotują to miejsce. Gościom nie przeszkadzały ani minusowa temperatura, ani wysokie ceny.

LOKALNE WROCŁAW

reklama
reklama

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Wystartował we  Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu – niektóre ceny