Główna Archiwum Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Jeśli tego nie akceptujesz, nie korzystaj z tej strony.

ISSN 2299-1328

www.komentatoreuropa.pl

Poniżej tylko jeden z wielu prześmiewczych komentarzy do absurdalnej wypowiedzi europosłanki „Ja też się czułem bezpiecznie po tym jak zapiąłem pasy w samochodzie, a wchodząc do domu po schodach, wywinąłem orła i złamałem rękę. Te pasy w ogóle nie działają” pisał internauta. Komentarz był jednym z wielu w dyskusji, która toczyła się na jednym z portali społecznościowych. Thun słynie z  kontrowersyjnych wypowiedzi. Pojawiają się pytania: co jest gorsze w tym wypadku: czy to stan wiedzy na temat geografii własnego kraju, płot jest na granicy polsko-białoruskiej, a rakieta uderza koło granicy z Ukrainą! Czy może słabe kojarzenie faktów, że płot to nie jest tarcza antyrakietowa. Może chęć „ugrania” paru punktów na tragedii, jaka rozegrała się w Przewodowie? Cała ta sytuacja z dość dziwaczną wypowiedzią pani Róży Thun może budzić pewne zdziwienie, bo przecież chodzi tutaj o europosłankę, osobę wyksztaconą, należącą do elity.
Źródło: https://twitter.com

Źródło:https://twitter.com

Kontrowersyjna europosłanka Róża Thun kpi z zapory na granicy po tragedii w Przewodowie

(16.11.2022)Absurdalny wpis europosłanki Róży Thun. Dawna członkini PO, a obecnie polityczka Hołowni zasugerowała, że zapora na granicy powinna chronić przed rakietami. Wpis pani Thun zamieszczony na portalu Twitter brzmi: „A już tak bezpiecznie się czuliśmy za tymi płotami, na które idą miliony”. Tyle, że nikt przecież  nigdy nie twierdził, że zapory na granicach mają na celu ochronę terytorium Polski przed czołgami i rakietami. Pani europoseł atakując tym wpisem, odniosła się do dwóch zapór – pierwszej, która już stoi na granicy polsko-białoruskiej oraz drugiej, tymczasowej, której budowa trwa. Ma ona lepiej zabezpieczyć Polskę przed potencjalnym, kierowanym przez Kreml napływem uchodźców z terytorium Obwodu Kaliningradzkiego. Internauci byli bezlitośni dla lewicowej europosłanki.

POLITYKA

reklama
reklama