Komentator Inne

www.komentatoreuropa.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .
Monachijska Konferencja Bezpieczeństwa bez Netanjahu

/12.02.2019/Premier Izraela Benjamin Netanjahu nie przyjedzie na Monachijską Konferencję Bezpieczeństwa. Będzie za to gościem konferencji bliskowschodniej w Warszawie.
Premier Izraela Benjamin Netanjahu nie weźmie udziału w rozpoczynającej się 15 lutego Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa (MSC). Do odwołania wizyty doszło już w ubiegłym tygodniu, krótko po tym, jak dyrektor MSC Wolfgang Ischinger zapowiedział jego przyjazd do Monachium – podała agencja prasowa DPA.
reklamaNetanjahu jest drugim wysokiej rangi gościem, który nie pojawi się na tegorocznej konferencji MSC. Wcześniej swój przyjazd odwołał prezydent Francji Emmanuel Macron.
Netanjahu w Warszawie
Rzecznik Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa nie podał powodów odwołania wizyty premiera Izraela. Wypowiedzieć nie chciało się także początkowo biuro Netanjahu w Jerozolimie.
Izrael nigdy oficjalnie nie potwierdził przyjazdu premiera Netanjahu do Niemiec. Tydzień temu podał jednak, że premier Netanjahu będzie gościem konferencji bliskowschodniej w Warszawie, organizowanej przy udziale USA.


reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.