DOLNY ŚLĄSK KOMENTATOR EUROPA-NIEMCY-POLSKA
reklama
reklama
reklama

Miejsca: Podwrocławskie kąpielisko Wilczyn Leśny / fotorelacja/


/ 09.08.2016 / Gdy na zewnątrz panuje upał, chcemy szukać odpoczynku nad wodą za miastem. Gdzie w pobliżu Wrocławia można popływać? Wokół Wrocławia nie ma wielu miejsc dopuszczonych przez Sanepid do użytku.

Wilczyn Leśny oddalony jest około 25 km od Wrocławia. Kierunek jak na Oborniki Śląskie. To kąpielisko położne jest w otoczeniu lasu. Znajduje się tu niewielki ośrodek wypoczynkowy. Kąpielisko czynne codziennie. Bezpieczeństwa kąpiących się pilnuje ratownik. Pomimo obecności ratownika   trzeba uważać. Amatorzy kąpieli

reklama










wchodzą od razu na dość głęboką wodę. Wstęp na kąpielisko  jest płatny. Woda nie jest najczystsza, ale też nie najgorsza. Na kąpielisku w Wilczynie jest pomost. Wymaga on jednak już remontu. Korozja widoczna gołym okiem, deskom na pomoście też nie zaszkodziłaby renowacja. Można tutaj jednak popływać bez ścisku i tłoku. W ostatni poniedziałek było bardzo niewielu chętnych do pływania w dość ciepłej wodzie. Zdarzały się momenty, że na wytoczonym kąpielisku panowała kompletna pustka.








Static banners opodo_weekend_160x600
guzik DIP Image Banner 300 x 250
750x200
1. Letnia wyprzedaz men Image Banner 120 x 600

Czytaj również:

Miejsca: Podwrocławskie kąpielisko w Jelczu-Laskowicach / fotorelacja/

/ 08.08.2016/ Staw Jelcz-Laskowice, to dość znane miejsce. To tutaj przybywają ci , którzy chcą skorzystać z dobrej pogody i atrakcji nad stawem.