DOLNY ŚLĄSK KOMENTATOR EUROPA-NIEMCY-POLSKA
reklama
reklama
reklama

Rusza  Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa


/ 10.06.2016 / Rusza 7. edycja największej imprezy poświęconej piwom rzemieślniczym w Polsce - Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa na Stadionie Miejskim.
W tym roku od 10 do 12 czerwca pokaże swoje produkty rekordowa liczba wystawców. Na 70 stoiskach oferujących ponad 400 lanych piw ze 150 małych i średnich browarów pojawi się  również wiele premierowych smaków. W programie imprezy znalazły się także: degustacje, warsztaty piwowarskie, pokazy kulinarne, kursy sensoryczne, panele dyskusyjne, wystawy i koncerty. Będą tam również specjalne strefy: turystyki piwnej oraz piłkarzyków, na której rozegrany zostanie turniej mistrzostw Europy. Impreza odbywa się w ramach Europejskiej Stolicy Kultury. 











Organizator Landskron-Medien-Lounge  zaprosił  swoich gości na degustację piw Landskron w ramach „Festiwalu dobrego piwa” w ten weekend na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Duża część rodzajów piw będzie omówiona i profesjonalnie podana przez piwnego eksperta z browaru Landskron Roman Karnowka. Ta część imprezy jest zamknięta i przeznaczona na posiadaczy specjalnych zaproszeń.


CW21_beachwear Image Banner 160 x 600
reklama
Super konkurs Image Banner 750 x 200
191213 SportBannerPL_300x250 Image Banner 300 x 250