Komentator Inne

www.komentatoreuropa.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .
Remont Pułaskiego we Wrocławiu. Idzie ku lepszemu.../16.01.2019/Jak się okazuje niedługo ponownie pojedziemy ulicą Pułaskiego. Wkrótce będziemy mogli przemieszczać się pod wiaduktem kolejowym w kierunku Dyrekcyjnej.  Zmiany w organizacji ruchu planowane są już na najbliższą sobotę tj. 19 stycznia 2019. Media informowały, że od 19 stycznia 2019 roku planowane jest przywrócenie ruchu na zamkniętym odcinku ulicy Pułaskiego, między skrzyżowaniami z ul. Małachowskiego a ulicami Hubską, Dyrekcyjną i Suchą. Nastąpi zmiana w organizacji ruchu. Zostanie
reklamawprowadzenie pierwszeństwo przejazdu dla kierowców jadących Pułaskiego i Dyrekcyjną. To oznacza podporządkowanie wyjazdu z ul.Gajowej. Ta nadal pozostaje trasą objazdu dla zamkniętej Hubskiej.  Od 19 stycznia 2019 roku (sobota) autobusy linii 122 i kursy nocne linii 206 i 240 powrócą na swoje stałe trasy przejazdu w obrębie Dworca Głównego PKP i dworca autobusowego.
To niewwątpliwie dobra wiadomość dla wielu Wrocławian zmuszonych tkwić w gigantycznych korkach. Jest szansa, że po oddaniu wiaduktu Pułaskiego sytuacja nieco się poprawi. Przynajmniej jest taka nadzieja. Niestety mieszkańcy ulicy Hubskiej nadal muszą się uzbroić w cierpliwość. Tam remont ciągle nie został jeszcze zakończony. Początkowo zapowiadane terminy zakończenia remontu na koniec września poprzedniego roku, potem była mowa o drugiej połowie października 2018 nie zostały dotrzymane.  Źródło: Gazeta Wrocławska
reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.

Opowiem o Edwinie Rennie...pdf KLIKNIJ W OBRAZ
Fot. Remont wiaduktu styczeń 2019