Komentator Inne

www.komentatoreuropa.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .
„Opowiem wam o...Rennie. Początki”

/15.01.2019/ „Opowiem wam o...Rennie. Początki” - to aż 16 stron poświęconych bohaterowi powieści „Renn Breslau miasto złota i miłości”. Postać „Leo” opowie o miejscach, w których obracał się Edwin Renn. Fotografie, opisy, fragmenty powieści – wszystko to tu można znaleźć. Jest też konkurs! Do wygrania egzemplarz powieści „Renn Breslau miasto złota i miłości” z dedykacją autora.
Kliknij w obrazek:

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.

Opowiem o Edwinie Rennie...pdf

KLIKNIJ TU:

POBIERZ PDF

reklama