Komentator Inne

www.komentatoreuropa.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .
Brutalna napaść na niemieckiego polityka

/08.09.2019/ Oburzenie i przerażenie tym atakiem przemocy – wyrażano w Niemczech. A Alice Weidel oskarża media: "Nienawiść przeciwko AfD przynosi owoce". Członek niemieckiego parlamentu i  lider AFD w Brema, Frank Magnitz (66), został w poniedziałek wieczorem brutalnie zaatakowany w centrum Bremy przez kilka osób. W czasie ataku został poważnie ranny. O napaści na polityka AfD piszą nie tylko niemieckie media. Na przykład o przemocy wobec polityka donosiły amerykański serwis informacyjny Fox News, British Mirror i francuski Le Figaro.
reklama
Według policji w Bremie, napaść na polityka AfD miała miejsce w pobliżu teatru na Goetheplatz. Magnitz był w drodze do domu z noworocznego przyjęcia, kiedy trzech bandytów uderzyło go kijem w głowę, a następnie kopnało powalonego już na ziemi. Interweniował pewien robotnik budowlany – być może to właśnie uratowało 66 latkowi życie. Magnitz z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Ze względu zajmowane przez ofiarę brutalnej napaści stanowisko policja zakłada, że atak był motywowany politycznie.  Policji i prokuratura w Bremie prowadzą śledztwo i poszukują świadków napaści na polityka Alternatywy dla Niemiec. Jak widać nagonka najpierw medialna – potrafi przerodzić się w napaść fizyczną. Ci którzy łownie atakują- powinni przemyśleć, czy ich działanie nie prowadzi czasami do zbrodni i napaści?Źródło: www.welt.de, www.bild.de


reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.