Komentator Inne

www.komentatoreuropa.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .
Ataki nożownika w Norymberdze! Czy to kolejny atak terrorystyczny w Europie?

/14.12.2018/Jak informuje portal Interia powołując się na PAP trzy kobiety zostały poważnie ranione ostrym przedmiotem w wyniku ataków w czwartek (13.12.2018) wieczorem w Norymberdze. Sprawcy ataku poszukiwano z użyciem śmigłowców i psów tropiących, jednak nie udało się go schwytać. Jak donoszą media ok. godz. 19.20 mężczyzna uzbrojony w niezidentyfikowany ostry przedmiot zaatakował na ulicy 56-letnią kobietę. Jak się później okazało nie była to jego ani ostatnia, ani jedyna ofiara. Trzy godziny później, zaledwie kilka ulic dalej, dźgnięta została 26-latka wracająca do domu. Na tym też  się nie skończyło. Krótko później próbował zadźgać  34-latkę. Kobiety doznały bardzo poważnych obrażeń, ale przeżyły atak Wszystkie trzy kobiety musiały
reklama
przejść operacje ratujące życie. Jak poinformowała niemiecka policja - ich stan w piątek rano był nadal krytyczny. Niemieckie media niewiele o tym akcie donoszą. A jeśli już to jak na przykład „Süddeutsche Zeitung” robią wszystko, aby nie łączyć tego aktu z islamskim terroryzmem. Ta  swoista „blokada” informacyjna raczej nie jest przypadkowa. Mainstreamowe niemieckie media – robią wszystko, aby nie łączyć aktów terroru z islamem i uchodźcami, gdyż to osłabi pozycję rządu.  Niemiecka policja zwróciła się o pomoc do ludzi, aby obywatele zawiadamiali o osobach, które odpowiadają opublikowanym rysopisom.
Francuska policja zastrzeliła islamskiego terrorystę, który dokonał zamachu w Strasburgu. Zabił co najmniej trzy osoby i wiele ranił. Część polityków i mediów nadal nie widzi żadnego problemu. Najwidoczniej tak im wygodniej.  


Źródło: www.fakty.interia.pl, www.sueddeutsche.de
reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.