Główna Archiwum Redakcja
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Jeśli tego nie akceptujesz, nie korzystaj z tej strony.

ISSN 2299-1328

www.komentatoreuropa.pl

Sugerował jej m.in., aby nie wchodziła w poważny związek przed ukończeniem 30. roku życia. Amerykańskie media przypominają, że nie jest to pierwsza tego typu sytuacja z przywódcą USA w roli głównej.
- Teraz bardzo ważna rzecz, którą powiedziałem moim córkom i wnuczkom. Żadnych poważnych facetów, dopóki nie skończysz 30 lat! - powiedział młodej amerykance, kładąc jej rękę na ramieniu.

 - OK, zapamiętam to - odpowiedziała nastolatka z niezręcznych uśmiechem.

Nagranie z tej dziwnej rozmowy prezydenta USA z młodą dziewczyną zarejestrował dziennikarz Kalen D’Almeida. Wideo cieszy się w sieci ogromną popularnością. Ostatnio licznik pokazywał już 5,5 miliona wyświetleń. Jak podaje New York Post, nie była to pierwsza sytuacja, w której amerykański prezydent udzielał porad sercowych kobietom. W marcu tego roku zachował się niemalże identycznie podczas rozmowy z grupą dziewcząt w szkole podstawowej w Filadelfii.

Amerykańskie media zwracają uwagę na fakt, że Biden bardzo często zbliża się do młodszych kobiet, przytula je, a nawet wącha ich włosy!  To właśnie dlatego lata temu zyskał w Stanach Zjednoczonych przydomek "Creepy Joe".  W 2015 roku komik Jon Stewart ówczesnego wiceprezydenta USA nazywał go "obmacywaczem". Jak widać niektórzy ludzie nawet z wiekiem nie zmieniają swoich, nie zawsze dobrych zwyczajów. Nie pora na pytania co wypada, a czego nie. Ale ta młoda kobieta wyraźnie czuła się zażenowana i mało komfortowo.

Tutaj link do nagrania, kliknijŹródło: https://nypost.com/2022/10/15/joe-biden-tells-young-girl-no-serious-guys-until-youre-30/
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-10-16/usa-joe-biden-udziela-nietypowych-rad-nastolatce-nagranie-obieglo-siec/


"Creepy Joe", czy może „obmacywacz”... Obyczajowy skandal z Joe Bidenem w roli głównej

(17.10.2022)Dziwne, niesmaczne zachowanie prezydenta USA wobec nastolatki. Joe Biden znalazł się w ogniu krytyki, po tym jak po zakończeniu przemowy w Irvine podszedł do młodej dziewczyny i zaczął oferować jej porady sercowe. - Żadnych poważnych facetów, dopóki nie skończysz 30. roku życia - mówił prezydent USA nastolatce. Joe Biden przebywał się w Irvine Valley College, gdzie przedstawiał plany swojej administracji. Wizyta prezydenta USA w Kalifornii zostanie zapamiętana jednak ze względu na nietypowe zachowanie głowy państwa.  zaczął oferować napotkanej nastolatce.

POLITYKA

reklama
reklama