Komentator Inne

www.komentatoreuropa.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .
Mikołaj i Wigilia już niedługo- jakie książki chcą czytać Polacy?

/28.11.2018/ Mikołajki już niedługo, a ty wciąż nie masz prezentu dla siostry, brata,  mamy, a nawet swojej sympatii? Może upominek w postaci książki?

Jeżeli zależy ci na tym, żeby mikołajkowy prezent stanowił zarówno trwałą pamiątkę, jak też nie zrujnował twojego budżetu, podaruj bliskiej osobie książkę. Dobra literatura nigdy nie jest stratą pieniędzy. Poza tym są wśród twoich bliskich tacy, którzy lubią czytać i upominek w postaci książki sprawi im prawdziwą przyjemność.
Monika 36 letnia księgowa- W tym roku złożyłam zamówienie u męża, który jest moim  „Mikołajem” na „Wszystkie nasze obietnice”,  Colleen Hoover.
Z kolei Patrycja studentka z Katowic, w tamtym roku dostała pod choinkę powieść „Renn Breslau miasto złota i miłości”, a tym chciałaby coś innego. Na pewno też książkę, ale  sama jeszcze nie wie jaką?
Joanna – nie dla siebie – ale dla swojego chłopaka chce kupić na prezent pod choinkę nowość „Krótkie odpowiedzi na wielkie pytania” S. Hawkinga. Powiedziała, że jej chłopak
reklama

niewiele czyta. Przyznała, że w tym roku nie sięgnął po żadną książkę. Ale podziwiał zmarłego profesora. Może chociaż ta książka go ucieszy? - mówiła z niepewnością i nadzieją w głosie.  
Emerytowana nauczycielka powiedziała, że sama musi sobie sprawić prezent książkowy pod choinkę. Rozważa nawet „dwa” takie prezenty. Jeden to książka uznanej autorki Abbi Glines,  Vincent Boys,tom 1. Druga pozycja to „Inna kobieta” Daniela Silvy
Nie przeczytałam a chcę to zrobić „Za zamkniętymi drzwiami” B. A. Paris mówi jedna z rozpytywanych o książki pań. Wprawdzie ta książka jest już od jakiegoś czasu na rynku, ale jak widać ciągle ma swoich czytelników i czytelniczki. Aż dwie panie wymieniły książkę „A ja żem jej powiedziała...” Katarzyny Nosowskiej – jako wymarzony prezent pod choinkę.
Panowie rzadziej deklarowali, że chcą książkę pod choinkę, ale tacy również się znaleźli. Remigiusz- prawnik z Wrocławia powiedział, że ostatnio nie czyta niczego czego nie musi. Ale -jak jego żona chciałaby  mu już koniecznie jako prezent ofiarować książkę - to wybrałby „Zabójczą biel” Robert Galbraight. To pseudonim artystyczny jednej z najbardziej popularnych pisarek na świecie, J. K. Rowling. Inny z panów zażyczył sobie z kolei pozycję GEORGE R.R. MARTIN - „Ogień i krew” - Część 2.
Z kolei emerytowany policjant już zakupił „BAJKI DLA CHŁOPCÓW” w twardej okładce. Jest to jeden z wielu prezentów dla jego 6 letniego wnuczka, jakie ten otrzyma na Mikołaja.
Książek na prezent jest o wiele więcej niż tutaj zostało zaprezentowanych. Można wybrać coś z powieści dla młodszych kobiet, poradników, powieści sensacyjnych. Jako prezent niezawodne są książki kucharskie.
Pozostaje mieć nadzieję, że w paczkach od Mikołaja i pod choinkę będzie wiele książek i będą to trafione prezenty.
reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.