Komentator Inne

www.komentatoreuropa.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia . Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności .
Już 23 listopada rusza Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu![Fotorelacja]

/15.11.2018/ Jarmark Bożonarodzeniowy w tym roku rozpocznie się  23 listopada i potrwa do 31 grudnia. Ta niemiecka tradycja zakorzeniła się we Wrocławiu. Jak co roku pojawią się drewniane domki na Rynku, ul. Świdnickiej i Oławskiej a także już po raz drugi na placu Solnym. Drewniane domki i inne budowle jarmarku już powstają. Łącznie będzie ich ponad 100. Budowana jest również wielka bożonarodzeniowa choinka.
Jarmark to nie tylko domki handlowe z produktami nawiązującymi do świąt Bożego Narodzenia, wyrobami regionalnymi z kraju i zagranicy, produktami spożywczymi, przemysłowymi i jedzeniem. Pojawią się również domki i karuzele dla dzieci. Na klientów będą czekały między innymi gofry, placki ziemniaczane, pieczone ziemniaki i kartacze. Na Jarmarku będą również tradycyjne polskie potrawy: bigos, golonka, góralskie oscypki i wiele, wiele innych... Rękodzieło, bombki, figurki aniołów, ceramika, lniane torby i koce, kosmetyki i zabawki również będą do nabycia na jarmarku. Klienci będą mogli zakupić ceramikę.
reklama


Jakrmak na wzór podobnych w Niemczech - nadaje klimat wrocławskiemu rynkowi i jego okolicom. Ale Jarmark Bożonarodzeniowy słynie jeszcze z jednej „rzeczy”. Jest tam bardzo drogo. Za produkty oferowane na jarmarku w tamtym roku płaciliśmy dość słono. Czy i w tym roku też tak będzie? Już niedługo się przekonamy.reklama
reklama

Drogi Czytelniku/Czytelniczko Komentator Europa-Niemcy-Polska nie gromadzi, ani nie przetwarza w celach marketingowych, ani innych Państwa danych. Strona zamieszcza reklamy zewnętrznych partnerów, a na ich politykę nie mamy żadnego wpływu. Zamieszczane są również linki zewnętrze, na które nie mamy wpływu. Swoją decyzję zawsze mozesz zmienić. Wystarczy namieść odpowiednie zmiany w ustawieniach. Tu o naszej polityce prywatności. Jeśli się z tym nie zgadzasz  napisz bezpośrednio do naszych partnerów, lub zrezygnuj z korzystania ze strony. Jeśli się zgadzasz, pozostań naszym Czytelnikiem.