DOLNY ŚLĄSK KOMENTATOR EUROPA-NIEMCY-POLSKA
reklama
reklama
reklama

"Europa na widelcu" zakończona. Na wrocławskim rynku trzeba słono zapłacić za karkówkę i kiełbasę z grilla / fotorelacja/  


/08.06.2015/ W sobotę  wrocławski rynek zapełnił się odwiedzającymi, którzy bardzo chętnie próbowali europejskich potraw. A wszystko to odbywało się w ramach festiwalu "Europa na widelcu". Imprezę zainaugurowała parada kucharzy. Specjalnym gościem imprezy był Robert Makłowicz. Znany telewizyjny „kucharz”  zaprezentował swoje kulinarne umiejętności. Niedziela była ostatnim dniem imprezy. Na rynku można było nie tylko spróbować różnego jedzenia z bardzo różnych regionów Europy, ale także posłuchać muzyki. Ogromny telebim zachęcał, aby choć na moment oderwać się od odwiedzania stoisk ze smakołykami i posłuchać zespołu jaki umilał  czas Wrocławianom i turystom. Sporo osób ustawiało się też w kolejce po desery: czekoladowy mus z truskawkami ze szwajcarskiej Gryzonii. To było w sam raz na upał jaki panował w sobotę we Wrocławiu.

Na rynku ma miejsce jarmark. Jednak jeśli ktoś chce tu zjeść karkówkę czy kiełbasę – musi mieć grubo wypchany portfel. Bo tylko za jedną porcję kiełbasy z kromką chleba - trzeba zapłacić aż 19 złotych. Smakosze karkówki z grilla będą musieli przygotować się na jeszcze większy  wydatek - bo aż 30 złotych za jedną porcję. Powinno smakować tym bardziej, że kosztuje naprawdę słono!


darmowa dostawa od 99 zl 160x600
generyczne suwaki Image Banner 750 x 100
Tailor Store
Opony motocyklowe - Tirendo.pl